RESTAURACE

RESTAURACE

• AKCE CO VÁS NEMINOU •

Nekuřácká restaurace SELSKÝ ŠTÍT | OLEŠNÍK 11, je stylová, gurmánská restaurace. Při přípravě jídel klademe důraz na kvalitu a čerstvost veškerých surovin. V jídelním lístku tak naleznete vepřovou panenku, italskou pizzu a saláty. Určitě si můžete posedět na naší terase, kde jsme připraveni na podzimní chladné dny. Terasa navazuje na ADVENTURE GOLF a rybniční soustavu s živými rybami. Venkovní posezení má tak jedinečnou a neopakovatelnou atmosféru. Za zmínku dále stojí specialita z pivovaru BUDĚJOVICKÝ BUDVAR n.p.  kroužkovaný ležák a v neposlední řadě také výtečná italská káva CELLINI. V naší restauraci je možné uspořádat jakékoliv oslavy nebo večírky přesně podle Vašich představ.

Nabízíme stylové prostory pro pořádání svatby nebo jakékoliv jiné akce. Je možné u nás zorganizovat také firemní večírky, narozeninové party a další události. V restauraci je pokrytí signálem Wi-Fi.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Objednání jídel s sebou, či rezervování stolů, volejte na toto Tel.číslo 607 832 743

OTEVÍRACÍ DOBA: Po – St ZAVŘENO I Čt – Pá 11 – 22 h I  Sobota 12 – 22h I  Neděle 12 – 17h

Pracovní doba se může měnit dle sezony

GALERIE

REZERVACE RESTAURACE

Prostřednictvím tohoto formuláře můžete zaslat dotaz, zda je v daném období v našem penzionu volná kapacita a my vás budeme obratem kontaktovat