RESTAURACE

RESTAURACE

• AKCE CO VÁS NEMINOU •
• • 

Nekuřácká restaurace SELSKÝ ŠTÍT | OLEŠNÍK 11, je stylová, gurmánská restaurace s kapacitou pro 50 návštěvníků.  Při přípravě jídel klademe důraz na kvalitu a čerstvost veškerých surovin. V jídelním lístku tak naleznete vepřovou panenku, italskou pizzu a saláty. Společně s venkovní terasou se kapacita restaurace rozroste na 90 osob. Jsme také připraveni na podzimní chladné dny. Terasu si vyhřejeme krbem a zakryjeme folií proti nepříznivému počasí. Terasa navazuje na ADVENTURE GOLF a rybniční soustavu s živými rybami. Venkovní posezení má tak jedinečnou a neopakovatelnou atmosféru. Za zmínku dále stojí specialita z pivovaru BUDĚJOVICKÝ BUDVAR n.p.  kroužkovaný ležák a v neposlední řadě také výtečná italská káva CELLINI. V naší restauraci je možné uspořádat jakékoliv oslavy nebo večírky přesně podle Vašich představ.

Nabízíme stylové prostory pro pořádání svatby nebo jakékoliv jiné akce. Je možné u nás zorganizovat také firemní večírky, narozeninové party a další události. V restauraci je pokrytí signálem Wi-Fi.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

OTEVÍRACÍ DOBA: Út – Čt 11 – 22 h  I  Pá 11 – 22 h  I So 12 – 22 h I  Neděle 12 – 20 h

 

GALERIE

REZERVACE RESTAURACE

Prostřednictvím tohoto formuláře můžete zaslat dotaz, zda je v daném období v našem penzionu volná kapacita a my vás budeme obratem kontaktovat